Busem do Holandii

Amsterdam jest królestwem kosmopolityzmu, uosobieniem wolności i otwartości, triumfem wartości europejskich, jest miastem, które warto odwiedzić i pojechać wygodnym busem do Holandii Wrocław. W Amsterdamie, podobnie jak w pozostałych częściach Królestwa Niderlandów, w niewytłumaczalny sposób mieszają się wielowiekowe tradycje i liberalna filozofia new age.

Kameralna atmosfera nie razi tandetą, więc przygotujcie się na spacer po egzotycznej dzielnicy czerwonych latarni i sesję zdjęciową pod pomnikiem Pani Światła.

Zajęcia towarzyskie w Amsterdamie mogą obejmować wizyty w muzeach, takich jak Riksmuseum, Muzeum Historii Amsterdamu i Muzeum Van Gogha. Jeśli Twoje serce pragnie rozrywki, wybierz się na wycieczkę do Browaru Heineken lub odwiedź Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds.

Wycieczki autobusowe do Holandii Wrocław oferują inne, równie wspaniałe przeżycia. Możesz odwiedzić Groningen, rowerową stolicę świata, a także tętniące życiem miasteczko studenckie, pospacerować po Rotterdamie i podziwiać jego futurystyczną architekturę i wytworne rezydencje.

Aby dostać się do Holandii, Arnold Bus przejeżdżają przez tereny polski i niemieckie, gdzie zawsze mają długie postoje, więc można się wybrać do Holandii z każdego miejsca.

Dodaj komentarz